Wiadomości

Zaginiona 24-latka odnaleziona dzięki reakcji mediów i internautów

Data publikacji 09.09.2020

Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji mediów oraz internautów odnaleziono zaginioną mieszkankę Chorzowa. 24-latka została odnaleziona na terenie jednego z ościennych miast. Serdecznie dziękujemy mediom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Dziękujemy również internautom za wszystkie przekazane sygnały i spostrzeżenia.

 

W dniu 06.09.2020 r. 24-latka wyszła z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, dokąd się udaje. Gdy nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną, ta zaniepokojona losem kobiety zgłosiła jej zaginięcie. Po przyjęciu zawiadomienia chorzowscy policjanci wszczęli za nią poszukiwania. Na stronie internetowej chorzowskiej policji pojawił się komunikat, który wykorzystany został  do publikacji przez współpracujące ze stróżami prawa redakcje. Od tego momentu do oficera dyżurnego chorzowskiej komendy zaczęły spływać informacje od internautów, czytelników i słuchaczy dotyczące miejsca aktualnego pobytu zaginionej. Ostatecznie została on odnaleziona na terenie jednego z ościennych miast.

Za szybką i profesjonalną reakcję oraz okazaną pomoc w czasie trwających poszukiwań serdecznie dziękujemy zaangażowanym w działania przedstawicielom mediów oraz wszystkim osobom przekazującym ważne informacje i wskazówki.