Prezydent wyróżnił policjanów - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Chorzowie

Wiadomości

Prezydent wyróżnił policjanów

Data publikacji 11.08.2017

Wczoraj w chorzowskim magistracie odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Chorzowa z policjantami. Prezydent Andrzej Kotala w obecności Komendanta Miejskiego Policji podinsp. Roberta Łuszcza wręczył listy gratulacyjne i upominki mundurowym z chorzowskiego zespołu konnego. Była to nagroda za zwycięstwo policjantów zarówno indywidualnie, jak i drużynowo podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Policji Konnej.

Przypomnijmy, w lipcu na terenie ośrodka sportowego „Pegaz” w Częstochowie odbył się XVII Międzynarodowy Turniej Policji Konnej. Tytuł "najlepszej drużyny zawodów" zdobyła reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie w składzie: st. asp. Karol Molenda, sierż. szt. Rafał Tomczyk oraz sierż. Michał Porcek. Ponadto st. asp. Karol Molenda na koniu Toszek zwyciężył także indywidualnie.

Wczoraj Prezydent Miasta Chorzowa Andrzej Kotala zaprosił do urzędu Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie podinsp. Roberta Łuszcza wraz z policjantami z chorzowskiego zespołu ponnego sierż. szt. Rafała Tomczyk oraz sierż. Michała Porcek aby osobiście pogratulować im sukcesu. Pan prezydent podziękował policjantom za wkład w budowanie pozytywnego wizerunku Policji, jak i miasta Chorzowa. Na koniec wręczył on mundurowym listy gratulacyjne oraz drobne upominki.