Podziękowania dla chorzowskich dzielnicowych - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Chorzowie

Wiadomości

Podziękowania dla chorzowskich dzielnicowych

27.02.2017    Chorzów

Konsekwentne działanie chorzowskich dzielnicowych asp. sztab. Ireneusza Ciągło i asp. Michała Cuber spotkało się z uznaniem mieszkańców naszego miasta. Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie zostały złożone podziękowania dla policjantów.

Chciałabym bardzo podziękować Dzielnicowemu z Komisariatu Policji w Chorzowie Panu Ireneuszowi Ciągło, za zaangażowanie, fachowe rady i pomoc w rozwiązywaniu moich problemów rodzinnych. Od kilku lat ja i moi synowie mieliśmy problemy z moim byłym mężem (…)Zawsze mogłam liczyć i moje dzieci na pomoc Pana Dzielnicowego. Pan Ireneusz Ciągło jako Dzielnicowy rozmawiał z moimi nieletnimi synami (…) chłopcy po tych rozmowach byli pewniejsi siebie- wiedzieli, że mogą zawsze zwrócić się o pomoc w razie kłopotów z ojcem do osoby, która jest kompetentna, odpowiedzialna i co najważniejsze stoi na straży prawa. Pozdrawiam serdecznie”

(…) mieszkanka Chorzowa

Piszę do Pana ponieważ jestem pełna podziwu i uznania za zaangażowanie w pracę dzielnicowego Michała Cuber. Jest to człowiek całkowicie oddany swojej pracy, pełen zrozumienia i chęci niesienia pomocy ludziom krzywdzonym przez bliskich. Dla niego nie ma problemów nie do rozwiązania, perfekcyjnie wykonuje swoje obowiązki. W każdej chwili mogę liczyć na jego pomoc i dlatego ośmieliłam się napisać i poinformować Pana o mojej wdzięczności do niego. Starszy aspirant Michał Cuber jest wzorem i przykładem godnym do naśladowania przez innych. Życzę mu wielu sukcesów w codziennej służbie”

Z wyrazami szacunku

(…) mieszkanka Chorzowa

Przypominamy, że w 2016 roku rozpoczął się program „Dzielnicowy bliżej nas”, który ma za zadanie faktyczne zbliżenie Policji do społeczeństwa i zainteresowanie go szeroko pojmowaną problematyką bezpieczeństwa. Dlatego też, jeżeli jesteście Państwo zadowoleni z pracy swojego dzielnicowego, prosimy o podzielenie się opinią. Informację, można przekazać w formie elektronicznej lub listownie na ręce Pana Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie.